Zone Offroad Products ZONJ1450 Suspension Lift Kit
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Description_DEF | Suspension Lift Kit |
| Description_DES | Zone 4.5in (1of2) |
| Description_LAB | 84-01 Jeep XJ 4.5in (1of2) |
| Description_SHO | 4.5in (1of2) |
| height | 8.0 |
| length | 42.5 |
| LTL | N |
| weight | 57.0 |
| width | 9.5 |