Zone Offroad Products ZONF1802 Zone 8" Front Box Kit 2 of 2
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Adjustable | No |
| California Proposition 65 | ! WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov |
| Description_DEF | Suspension Lift Kit |
| Description_DES | Zone 8" Front Box Kit 2 of 2 |
| Description_LAB | 2011-16 F250 8" Front Box Kit 2 of 2 |
| Description_SHO | 8" Box Kit |
| height | 8.0 |
| length | 28.0 |
| LTL | N |
| weight | 47.0 |
| width | 14.5 |