Zone Offroad Products ZONF1801 Zone 8" Front Box Kit 1of2
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Description_DEF | Suspension Lift Kit |
| Description_DES | Zone 8" Front Box Kit 1of2 |
| Description_LAB | 2011-16 F250 8" Front Box Kit 1of2 |
| Description_SHO | 8" Box Kit |
| height | 8.0 |
| length | 28.0 |
| LTL | N |
| weight | 63.5 |
| width | 14.5 |