Zone Offroad Products ZONF1618 Zone 6in Rear Block Kit w/ ovld
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Adjustable | No |
| California Proposition 65 | ! WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov |
| Description_DEF | Suspension Lift Kit |
| Description_DES | Zone 6in Rear Block Kit w/ ovld |
| Description_LAB | 2011-16 F250 6in Rear Block Kit w/ ovld |
| Description_SHO | 6in Block Kit |
| height | 6.0 |
| length | 19.0 |
| LTL | N |
| weight | 53.1 |
| width | 12.0 |