Zone Offroad Products ZONF1605 Zone 6" Radius Arm Drop Front Box Kit
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Description_DEF | Radius Arm Kit |
| Description_DES | Zone 6" Radius Arm Drop Front Box Kit |
| Description_LAB | 2020-2022 F250/F350 6" Radius Arm Drop Front Box Kit |
| Description_SHO | 6" RA Drop Box Kit |
| height | 9.5 |
| length | 16.5 |
| LTL | N |
| weight | 64.45 |
| width | 12.5 |