Zone Offroad Products ZONF1450 Zone 4.5" Rear Box Kit
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Description_DEF | Suspension Lift Kit |
| Description_DES | Zone 4.5" Rear Box Kit |
| Description_LAB | 2020-2022 F250/F350 4.5" Rear Box Kit |
| Description_SHO | 4.5" Rear Box Kit |
| height | 6.0 |
| length | 19.0 |
| LTL | N |
| weight | 32.9 |
| width | 12.0 |