Zone Offroad Products ZONF1413 Zone 4in Front Coil Diesel (One)
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Adjustable | No |
| California Proposition 65 | ! WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov |
| Description_DEF | Coil Spring |
| Description_DES | Zone 4in Front Coil Diesel (One) |
| Description_LAB | 2005-2022 Ford F250/350 4in Front Coil Diesel (One) |
| Description_SHO | 4in Diesel Coil |
| height | 6.5 |
| length | 27.0 |
| LTL | N |
| weight | 32.45 |
| width | 10.5 |