Zone Offroad Products ZONF1405 Zone 4in Box Kit w/curved
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Description_DEF | Suspension Lift Kit |
| Description_DES | Zone 4in Box Kit w/curved |
| Description_LAB | 99-04 Ford F250/350 4in Box Kit w/curved |
| Description_SHO | 4in Box Kit w/curved |
| height | 2.5 |
| length | 42.0 |
| LTL | N |
| weight | 51.1 |
| width | 10.0 |