Zone Offroad Products ZOND3801 Zone 8in Coils - Diesel
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Adjustable | No |
| California Proposition 65 | ! WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov |
| Description_DEF | Coil Spring Set |
| Description_DES | Zone 8in Coils - Diesel |
| Description_LAB | 03-13 Dodge 2500 8in Coils - Diesel |
| Description_SHO | 8in Coils - Diesel |
| height | 8.0 |
| length | 28.0 |
| LTL | N |
| weight | 80.0 |
| width | 14.5 |