Zone Offroad Products ZOND2643 Zone 4-6" Front Box Kit 2 of 2
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Adjustable | No |
| California Proposition 65 | ! WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov |
| Description_DEF | Suspension Lift Kit |
| Description_DES | Zone 4-6" Front Box Kit 2 of 2 |
| Description_LAB | 2019-2022 RAM 1500 4wd 4-6" Front Box Kit 2 of 2 |
| Description_SHO | 4-6" Box Kit |
| height | 5.0 |
| length | 35.0 |
| LTL | N |
| weight | 34.2 |
| width | 11.0 |