Zone Offroad Products ZOND2400 Zone 4in Front Box Kt (4of4)
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Description_DEF | Suspension Lift Kit |
| Description_DES | Zone 4in Front Box Kt (4of4) |
| Description_LAB | 06-08 Dodge 1500 4in Front Box Kt (4of4) |
| Description_SHO | 4in Box Kit |
| height | 9.0 |
| length | 33.0 |
| LTL | N |
| weight | 55.6 |
| width | 15.0 |