Zone Offroad Products ZONC2651 Zone 6.5"/4.5" (Box 2of3)
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Adjustable | No |
| California Proposition 65 | ! WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov |
| Description_DEF | Suspension Lift Kit |
| Description_DES | Zone 6.5"/4.5" (Box 2of3) |
| Description_LAB | 2014-2018 Chevy/GMC 1500 4wd 6.5"/4.5" (Box 2of3) |
| Description_SHO | 6.5"/4.5" (Box 2of3) |
| height | 9.0 |
| length | 33.0 |
| LTL | N |
| weight | 75.0 |
| width | 15.0 |