Zone Offroad Products ZONC2612 Zone 6in Box Kit (3of3)
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Description_DEF | Suspension Lift Kit |
| Description_DES | Zone 6in Box Kit (3of3) |
| Description_LAB | 99-06 GM K1500 6in Box Kit (3of3) |
| Description_SHO | 6in Box Kit (3of3) |
| height | 6.0 |
| length | 19.0 |
| LTL | N |
| weight | 50.3 |
| width | 12.0 |