Zone Offroad Products ZONC2611 Zone 6in Box Kit (2of3)
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Adjustable | No |
| California Proposition 65 | ! WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov |
| Description_DEF | Suspension Lift Kit |
| Description_DES | Zone 6in Box Kit (2of3) |
| Description_LAB | 99-06 GM K1500 6in Box Kit (2of3) |
| Description_SHO | 6in Box Kit (2of3) |
| height | 9.0 |
| length | 44.5 |
| LTL | N |
| weight | 81.5 |
| width | 10.5 |