Zone Offroad Products ZONC1401 Suspension Lift Kit
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Adjustable | No |
| California Proposition 65 | ! WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov |
| Description_DEF | Suspension Lift Kit |
| Description_DES | Zone 4-6in Box Kit |
| Description_LAB | 1977-1987 Chevy/GMC 1500 4in-6in Main Box Kit |
| Description_SHO | 4-6in Box Kit |
| height | 4.5 |
| length | 20.5 |
| LTL | N |
| weight | 46.8 |
| width | 8.5 |