Taylor Cable 11832 8mm Spiro-Pro Motorcycle Ignition Wire Set; Custom Fit; Gray; 180 deg. Boots
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Color | Gray |
| Conductor | Spiro wound |
| Description_DEF | Spark Plug Wire Set |
| Description_DES | 8mm Spiro-Pro gray 21.5/9in custom MC 180 |
| Description_EXT | 8mm Spiro-Pro Motorcycle Ignition Wire Set; Custom Fit; Gray; 180 deg. Boots |
| Description_INV | 8mm Spiro-Pro gray 21.5/9" custom MC 180 |
| Description_SHO | Motorcycle Wire Set |
| Fitment | Harley Davidson |
| height | 8.5 |
| length | 1.625 |
| Plug Boot | 180 |
| Title | Taylor Cable 8mm Spiro-Pro Gray 21.5/9in Custom Motorcycle 180 Degree Wire Set |
| weight | 0.26 |
| width | 5.0 |