Taylor Cable 11831 8mm Spiro-Pro Motorcycle Ignition Wire Set; Custom Fit; Gray; 90 deg. Boots
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Description_DEF | Spark Plug Wire Set |
| Description_DES | 8mm Spiro-Pro gray 19/7in custom MC 90 |
| Description_EXT | 8mm Spiro-Pro Motorcycle Ignition Wire Set; Custom Fit; Gray; 90 deg. Boots |
| Description_INV | 8mm Spiro-Pro gray 19/7in custom MC 90 |
| Description_SHO | Motorcycle Wire Set |
| height | 8.5 |
| length | 1.625 |
| weight | 0.27 |
| width | 5.0 |