Taylor Cable 10963 8mm Spiro Pro white Victory 08+ MC
Albertan Owned
Financing Available
Top-Quality Suppliers
Description
Specifications
| Description_DEF | Spark Plug Wire Set |
| Description_DES | 8mm Spiro Pro white MC |
| Description_EXT | 8mm Spiro Pro white Victory 08+ MC |
| Description_INV | 8mm Spiro Pro white MC |
| Description_SHO | Motorcycle Wire Set |
| height | 8.5 |
| length | 1.625 |
| weight | 0.25 |
| width | 5.0 |